Altinkaya İstanbul TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan her insanın zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları içinde verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz tıpkı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt benzeri vasıta yardım konularında da destekçi olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekimli
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
kuruluş kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden ve ya web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesinde net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse diğer hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güven içinde bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan birisi de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmekte. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genel olarak istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Istanbul Oto Çekici Otomatik çekici kamyon malikleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim vardır. Bu, çok sayıda işletme sahibi için istikrarlı, kolay olarak resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir dizi vasıta bulunur. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. ayrıca kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de imkan Istanbul Oto Çekici tanır. Bu kendi kendini değerlendirme ciddi bir şeydir, çünkü kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve çok sayıda işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *